ספורט והתעמלות | מתנ"ס כרמיאל

סמל המרכז הקהילתי

טל: 1-700-708-858
m-merav@m-karmiel.org
פקס: 04-9880430

ספורט והתעמלות

החוג
כיתה\גיל
ימים ושעות פעילות
מיקום
מחיר
TRX ו טבטה - T.R.X
0-0יום חמישי 20:00-21:00מתנ"ס מרכז
0-0יום ראשון 20:00-21:00מתנ"ס מרכז
200
אירובי 3 פעמים בשבוע
19-99יום רביעי 19:15-20:15מתנ"ס רבין
19-99יום שלישי 19:15-20:15מתנ"ס רבין
19-99יום ראשון 19:15-20:15מתנ"ס רבין
190
אירובי 3 פעמים בשבוע
190
אירובי ועיצוב הגוף
0-0יום שישי 08:15-09:15מתנ"ס מגדים
0-0יום רביעי 20:30-21:30מתנ"ס מגדים
0-0יום שני 20:30-21:30מתנ"ס מגדים
180
אירובי פעם בשבוע
19-99יום ראשון 19:15-20:15מתנ"ס רבין
114
אירובי פעם בשבוע
114
אירובי פעמיים בשבוע
19-99יום רביעי 20:30-21:30מתנ"ס רבין
19-99יום ראשון 20:30-21:30מתנ"ס רבין
170
אירובי פעמיים בשבוע
19-99יום רביעי 19:15-20:15מתנ"ס רבין
19-99יום שני 08:00-09:00מתנ"ס רבין
19-99יום ראשון 19:15-20:15מתנ"ס רבין
170
בי"ס הדקל - כדורגל א'-ג'-דקל
0-0יום רביעי 14:00-15:00בי"ס דקל /מתנ"ס מגדים
0-0יום שני 14:00-15:00בי"ס דקל /מתנ"ס מגדים
120
בי"ס הדקל - כדורגל ד'-ו' דקל
0-0יום שלישי 14:20-15:20בי"ס דקל /מתנ"ס מגדים
0-0יום ראשון 14:20-15:20בי"ס דקל /מתנ"ס מגדים
120
בי"ס הדקל - כדורסל ג'-ו' קל
0-0יום שלישי 13:20-14:20בי"ס דקל /מתנ"ס מגדים
0-0יום ראשון 13:20-14:20בי"ס דקל /מתנ"ס מגדים
120
בייסבול - בייסבול - כלנית
0-0יום חמישי 14:10-15:10מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
בייסבול - בייסבול בנות א' - ו'
0-0יום חמישי 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
130
בייסבול - בייסבול בנות ז'-י"ב
0-0יום חמישי 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
130
בייסבול - בייסבול מרכז א' - ג'
0-0יום רביעי 16:00-17:00מתנ"ס מרכז
0-0יום ראשון 16:00-17:00מתנ"ס מרכז
180
בייסבול - בייסבול מרכז ד' - ז'
0-0יום רביעי 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
0-0יום ראשון 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
180
בייסבול - בייסבול רבין
180
בייסבול - בייסבןך ז' - י"ב
0-0יום רביעי 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
0-0יום ראשון 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
180
ג'ודו - ג'ודו
0-0יום ראשון 16:00-17:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
ג'ודו - ג'ודו כיתות גן ב'
0-0יום רביעי 17:45-18:30מתנ"ס רבין
130
ג'ודו א'-ב'
0-0יום רביעי 17:00-17:45מתנ"ס רבין
0-0יום ראשון 17:00-17:45מתנ"ס רבין
180
ג'ודו גן
0-0יום ראשון 17:45-18:30מתנ"ס רבין
130
גול ברשת א'-ב'
5-7יום חמישי 18:00-19:00מתנ"ס רבין
5-7יום שלישי 18:00-19:00מתנ"ס רבין
135
גול ברשת ג'-ד'
א-ביום חמישי 17:00-18:00מתנ"ס רבין
א-ביום ראשון 18:15-19:15מתנ"ס רבין
135
גול ברשת גן מתחילים
4-6יום שלישי 17:15-18:00מתנ"ס רבין
4-6יום ראשון 17:15-18:00מתנ"ס רבין
135
גול ברשת גן-א'
4-6יום חמישי 18:00-19:00מתנ"ס רבין
4-6יום שלישי 18:00-19:00מתנ"ס רבין
135
גול ברשת ד'-ה' אחרי
ג-דיום רביעי 17:00-18:00מתנ"ס רבין
ג-דיום שני 17:00-18:00מתנ"ס רבין
135
גול ברשת ד'-ה' צהרים
א-ביום חמישי 14:00-15:00מתנ"ס רבין
א-ביום שלישי 13:30-14:30מתנ"ס רבין
135
גול ברשת ה'-ז'
ג-דיום חמישי 17:00-18:00מתנ"ס רבין
ג-דיום ראשון 18:15-19:15מתנ"ס רבין
135
הגנה עצמית נוער/מבוגרים
0-0יום חמישי 19:30-20:30מתנ"ס רבין
0-0יום שני 19:30-20:30מתנ"ס רבין
180
הוקי - הוקי מרכז א' - ג'
0-0יום רביעי 16:00-17:00מתנ"ס מרכז
0-0יום ראשון 16:00-17:00מתנ"ס מרכז
180
הוקי - הוקי מרכז ד' - ו'
0-0יום רביעי 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
0-0יום ראשון 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
180
הוקי - הוקי מרכז ז' - י"ב
0-0יום ראשון 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
0-0יום רביעי 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
180
התעמלות בונה עצם - מגדים
19-99יום רביעי 19:00-20:00מתנ"ס מגדים
19-99יום שני 19:00-20:00מתנ"ס מגדים
180
התעמלות ופילאטיס - ערב
19-99יום רביעי 18:00-19:00מתנ"ס מגדים
19-99יום שלישי 18:00-19:00מתנ"ס מגדים
19-99יום שני 18:00-19:00מתנ"ס מגדים
180
התעמלות נשים - התעמלות בוקר מרכז
0-0יום חמישי 08:00-09:00מתנ"ס מרכז
0-0יום שלישי 08:00-09:00מתנ"ס מרכז
0-0יום ראשון 08:00-09:00מתנ"ס מרכז
180
חוג לכל ילד- ראמה - טניס שולחן-ס.אלקאסם
0-0יום שני 16:00-17:00כפר ראמה
100
חוג לכל ילד- ראמה - קפואירה - בי"ס לייף
0-0יום שבת 13:15-14:15כפר ראמה
100
חיים ללא מחלות - חיים ללא מחלות-מבוגר
0-0יום רביעי 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
0-0יום ראשון 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
180
חיים ללא מחלות - חיים ללא מחלות-נוער
0-0יום רביעי 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
0-0יום ראשון 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
180
טאיקוון דו מבוגרים
0-0יום חמישי 20:00-21:00מתנ"ס רבין
0-0יום שני 20:00-21:00מתנ"ס רבין
180
טאיקוון-דו בוגרים
0-0יום חמישי 19:00-20:00מתנ"ס רבין
0-0יום שני 19:00-20:00מתנ"ס רבין
180
טאיקוון-דו מתחילים
א-ויום חמישי 17:00-18:00מתנ"ס רבין
א-ויום שני 17:00-18:00מתנ"ס רבין
180
טאיקוון-דו מתקדמים
ז-יביום חמישי 18:00-19:00מתנ"ס רבין
ז-יביום שני 18:00-19:00מתנ"ס רבין
180
טייקוונדו - טאיקוון-דו בוגרים
0-0יום חמישי 19:00-20:00מתנ"ס רבין
0-0יום שני 19:00-20:00מתנ"ס רבין
180
טניס - טניס מתחילים 2
0-0יום חמישי 15:00-16:00מחלקת הספורט
0-0יום שלישי 15:00-16:00מחלקת הספורט
140
טניס - טניס שדה
0-0יום חמישי 15:00-16:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
0-0יום שלישי 15:00-16:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
טניס - טניס שדה
0-0יום חמישי 16:00-17:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
0-0יום שני 16:00-17:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
טניס - טניס שדה - אופק
0-0יום שלישי 13:30-14:30מרכז תרבות וספורט כרמיאל
0-0יום ראשון 13:30-14:30מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
טניס מבוגרים
0-0יום רביעי 19:15-20:15מחלקת הספורט
0-0יום שני 19:15-20:15מחלקת הספורט
180
טניס מתחילים
ג-ויום שלישי 16:00-17:00מחלקת הספורט
ג-ויום ראשון 16:00-17:00מחלקת הספורט
140
טניס מתקדמים
א-ויום רביעי 15:45-16:45מחלקת הספורט
א-ויום ראשון 15:00-16:00מחלקת הספורט
140
טניס נערים
א-ויום רביעי 18:00-19:00מחלקת הספורט
א-ויום שני 18:00-19:00מחלקת הספורט
140
יוגה - יוגה לאמהות ותינוקות
0-0יום ראשון 10:00-11:00מתנ"ס גבעת רם
130
יוגה ערב
0-0יום רביעי 20:00-21:00מתנ"ס רבין
150
יוגה קונדליני - ערב
0-0יום שלישי 19:00-20:30מתנ"ס מגדים
180
כדור עף - כדורעף אופק
0-0יום ראשון 13:30-14:30מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
כדור עף - כדורעף האיריסים
0-0יום חמישי 14:10-15:10מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
כדור רגל - כדורגל אופק - רבין
0-0יום חמישי 14:00-15:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
0-0יום שלישי 13:30-14:30מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
כדור רגל - כדורגל אחה"צ - רבין
0-0יום רביעי 17:00-18:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
0-0יום שני 17:00-18:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
כדורסל - כדורסל
0-0יום רביעי 16:00-17:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
0-0יום ראשון 16:00-17:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
כדורסל - כדורסל
0-0יום שלישי 15:00-16:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
0-0יום ראשון 15:00-16:00מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
כדורסל - כדורסל איריסים
0-0יום שלישי 13:30-14:30מרכז תרבות וספורט כרמיאל
0-0יום ראשון 13:30-14:30מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
כדורסל ב'-ג'
א-ביום רביעי 17:00-18:00מתנ"ס רבין
א-ביום ראשון 17:00-18:00מתנ"ס רבין
130
כדורסל בנות האיריסים
0-0יום שלישי 13:30-14:30מתנ"ס רבין
0-0יום ראשון 13:30-14:30מתנ"ס רבין
130
כדורסל בנים האיריסים
ג-ויום שלישי 13:30-14:30מתנ"ס רבין
ג-ויום ראשון 13:30-14:30מתנ"ס רבין
130
כדורסל ד'-ה'
ג-דיום רביעי 16:00-17:00מתנ"ס רבין
ג-דיום ראשון 16:00-17:00מתנ"ס רבין
130
כדורסל ד'-ה' אופק
0-0יום רביעי 14:10-15:10מתנ"ס רבין
0-0יום שני 14:10-15:10מתנ"ס רבין
130
כדורסל נבחרת ה'-ז'
ה-ויום רביעי 16:00-17:00מתנ"ס רבין
ה-ויום שלישי 15:00-16:00מתנ"ס רבין
ה-ויום ראשון 15:00-16:00מתנ"ס רבין
200
כדורשת - כדורשת
0-0יום שבת 13:15-14:15מרכז תרבות וספורט כרמיאל
100
כדורשת - כדורשת קבוצה א
0-0יום שני 14:30-15:30כפר ראמה
100
כדורשת - כדורשת קבוצה ב
0-0יום שני 16:00-17:00כפר ראמה
100
משחקי כדור - כושר ומשחקי כדור
0-0יום רביעי 14:10-15:10מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
משחקי כדור - כושר ומשחקי כדור
0-0יום שני 14:15-15:15מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
משחקי כדור - כושר ומשחקי כדור הרע
0-0יום שלישי 13:30-14:30מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
משחקים של פעם - משחקים של פעם א'-ב'
0-0יום רביעי 18:15-19:15מתנ"ס רבין
130
משחקים של פעם 4-6
4-6יום שני 18:15-19:00מתנ"ס רבין
130
משפחות אלופות - מולטי ספורט
0-0יום שלישי 19:00-20:00מתנ"ס רבין
90
פילטיס פעם בשבוע
19-99יום שני 09:00-10:00מתנ"ס רבין
120
פילטיס פעמיים בשבוע
19-99יום רביעי 18:15-19:15מתנ"ס רבין
19-99יום ראשון 18:15-19:15מתנ"ס רבין
220
פלדנקרייז ערב 1
0-0יום רביעי 19:00-20:00מתנ"ס רבין
0-0יום ראשון 19:00-20:00מתנ"ס רבין
150
פלדנקרייז ערב 2
0-0יום רביעי 20:10-21:10מתנ"ס רבין
0-0יום ראשון 20:10-21:10מתנ"ס רבין
220
פלדנקרייז פעם בשבוע
0-0יום חמישי 09:00-10:00מתנ"ס רבין
0-0יום שלישי 09:00-10:00מתנ"ס רבין
0-0יום ראשון 09:00-10:00מתנ"ס רבין
150
פלדנקרייז פעמיים בוקר
0-0יום חמישי 09:00-10:00מתנ"ס רבין
0-0יום שלישי 09:00-10:00מתנ"ס רבין
0-0יום ראשון 09:00-10:00מתנ"ס רבין
220
פלדנקרייז שלוש פעמים
19-99יום שלישי 09:00-10:00מתנ"ס רבין
19-99יום ראשון 19:00-20:00מתנ"ס רבין
19-99יום ראשון 09:00-10:00מתנ"ס רבין
290
צעדים ראשונים 3-4
0-0יום שלישי 17:00-17:45מתנ"ס רבין
130
קארטה מתקדמים
ד-ויום שלישי 19:15-20:15מתנ"ס רבין
ד-ויום ראשון 19:15-20:15מתנ"ס רבין
200
קארטה - קארטה ג'-ו' מרכז
0-0יום שני 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
0-0יום חמישי 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
180
קארטה - קארטה גן-ב' מרכז
0-0יום שני 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
0-0יום חמישי 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
180
קארטה - קארטה ז'-יב' מרכז
0-0יום שני 19:00-20:00מתנ"ס מרכז
0-0יום חמישי 19:00-20:00מתנ"ס מרכז
180
קארטה - קראטה - בי"ס אפאק
0-0יום שני 14:30-15:30דיר אל אסד
100
קארטה - קראטה - ניצנים
0-0יום שלישי 13:30-14:30מרכז תרבות וספורט כרמיאל
200
קארטה ב'+ג ממשיכים
ב-גיום שלישי 18:30-19:15מתנ"ס רבין
ב-גיום ראשון 18:30-19:15מתנ"ס רבין
180
קארטה ב'-ו'
0-0יום חמישי 14:00-15:00מתנ"ס גבעת רם
130
קארטה גן+א' מתחילים
4-6יום שלישי 17:00-17:45מתנ"ס רבין
4-6יום ראשון 17:00-17:45מתנ"ס רבין
180
קארטה גן+א' צבעוני
4-6יום שלישי 17:45-18:30מתנ"ס רבין
4-6יום ראשון 17:45-18:30מתנ"ס רבין
180
קארטה מתחילים ב'-ה'
א-דיום שלישי 16:15-17:00מתנ"ס רבין
א-דיום ראשון 16:15-17:00מתנ"ס רבין
180
קט רגל א'-ג'
ד-ויום חמישי 14:10-15:10מתנ"ס רבין
ד-ויום שלישי 13:30-14:30מתנ"ס רבין
100
קפואירה - קפוארה חוג לכל ילד
0-0יום שבת 13:15-14:15כפר ראמה
100
קפואירה - קפוארה מרכז ב' - ה'
0-0יום שלישי 18:00-19:00מתנ"ס מרכז
130
קפואירה - קפוארה-טרום חובה-א'
0-0יום שלישי 17:00-18:00מתנ"ס מרכז
130
קפואירה - קפוארה-כתות ו' - י"ב
0-0יום שלישי 19:00-20:00מתנ"ס מרכז
130
קפוארה - ב'-ג'
0-0יום חמישי 18:00-19:00מתנ"ס מגדים
0-0יום שני 18:00-19:00מתנ"ס מגדים
180
קפוארה - ב'-ה' אמיר
0-0יום רביעי 18:00-19:00מתנ"ס מגדים
0-0יום ראשון 18:00-19:00מתנ"ס מגדים
180
קפוארה - ד'-ה'
0-0יום חמישי 18:00-19:00מתנ"ס מגדים
0-0יום שני 18:00-19:00מתנ"ס מגדים
180
קפוארה - ו'-ח'
0-0יום חמישי 19:00-20:30מתנ"ס מגדים
0-0יום שני 19:00-20:30מתנ"ס מגדים
210
קפוארה - טר' חובה-א' אמיר-מגדים
0-0יום רביעי 17:00-18:00מתנ"ס מגדים
0-0יום ראשון 17:00-18:00מתנ"ס מגדים
180
קפוארה - טרום חובה-א'
0-0יום חמישי 17:00-18:00מתנ"ס מגדים
0-0יום שני 17:00-18:00מתנ"ס מגדים
180
קפוארה - מבוגרים
0-0יום חמישי 20:30-22:00מתנ"ס מגדים
0-0יום שני 20:30-22:00מתנ"ס מגדים
210
קפוץ לי - נוער - קפוץ לי
75
קראטה א'-ו' דקל
ד-ויום חמישי 14:00-15:00בי"ס דקל /מתנ"ס מגדים
ד-ויום שלישי 14:00-15:00בי"ס דקל /מתנ"ס מגדים
120
קרבות אבירים א'-ג'
א-גיום חמישי 17:00-18:00מתנ"ס רבין
א-גיום שני 17:00-18:00מתנ"ס רבין
180
קרבות אבירים ד'-ו'
ד-ויום חמישי 16:00-17:00מתנ"ס רבין
ד-ויום שני 16:00-17:00מתנ"ס רבין
180
קרבות אבירים מבוגרים
0-0יום חמישי 20:30-21:30מתנ"ס רבין
0-0יום שני 20:30-21:30מתנ"ס רבין
180
קרבות אברים נוער
0-0יום חמישי 18:15-20:15מתנ"ס רבין
0-0יום שני 18:15-20:15מתנ"ס רבין
220
תנועה בכיף 3-4
0-0יום שני 17:00-17:45מתנ"ס רבין
130
תנועה בכיף 5-6
0-0יום שני 17:45-18:30מתנ"ס רבין
130
תנועה בקצב - תנועה וקצב גיל 5-6
0-0יום ראשון 17:45-18:30מתנ"ס רבין
130
תנועה וקצב 3-4
0-0יום ראשון 17:00-17:45מתנ"ס רבין
130
  • החברה למתנ”סים
  • מתנסנט |חוגים