מדור פרסומי 30.3 | מתנ"ס כרמיאל

סמל המרכז הקהילתי

טל: 1-700-708-858
m-merav@m-karmiel.org
פקס: 04-9880430

 

זהב בגיל! יום פינוק לגיל השלישי במתנ"ס רבין

 

בשבוע שעבר התקיים לראשונה אירוע מיוחד לגיל השלישי במתנ"ס רבין. האירוע נערך בשעות הבוקר וכלל פינוקים רבים לגיל השלישי – מתחם טיפוח באדיבות בית הספר עתיד אשר דאגו לתספורות, פנים ומניקור, מתחם עיסויים באדיבות קאנטרי טופ קלאב כרמיאל, עמדות מידע והסברה של המשרד לשוויון חברתי, המחלקה לשירותים חברתיים בעירייה והמוסד לביטוח לאומי אשר העניקו מידע אודות זכויות אזרחים ותיקים.

כמו כן המשתתפים באירוע נהנו מעמדות משחק, פרלמנט וארוחת בוקר קלה.

שולה כהן, סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת רשת המתנ"סים ברכה את משתתפי האירוע ואת היום הייחודי ושיתופי הפעולה אשר הביא עמו.

יום מיוחד זה הוא התחלה של פעילויות נוספות המיועדות לגיל השלישי במסגרת מועדון בוקר לגיל השלישי המתוכנן להיפתח במתנ"ס רבין.

לפרטים נוספים אודות המועדון – 04-9080411.

 

 

יש עתיד לכדורגל בכרמיאל

 

חניכי כיתות ה'-ו' בכדורגל של "גול ברשת" במתנ"ס רבין מביאים המון כבוד לעיר ולמתנ"ס לאחר שבשלושת הטורנירים האזוריים שהשתתפו בחודש האחרון סיימו במקום השני לאחר שגברו על יריבותיהם מכל האזור. במשחקים השונים גברו בתוצאה 6:0 על נצרת עלית, בתוצאה דומה על ג'וליס, ומול הקבוצה ממראר החניכים התקשו יותר ובתום הערכה מותחת אשר הסתיימה ללא שערים, נכנעו בבעיטות העונשין 2:1, וזאת לאחר ששבוע שעבר רשמו שלושה ניצחונות בבית המוקדם על נחף, סאג'ור ועאבלין כולם בתוצאה 1-0 מכיבושיו של גיא כספי.

במשחק האחרון הפסידו הילדים 2:0 לצפת וסיימו במקום השני והמכובד והגיעו להישג מרשים ביותר.

רפי ארז, מאמן הקבוצה מסכם- הטורניר היה מרתק והחניכים הראו לוח לחימה וגיבוש והתוצאה טובה מאוד. יש לציין לטובה את כל החניכים ששיחקו יפה והוכיחו בגרות במשחקם.

 

זיכרון בסלון – זוכרים את השואה

 

צוות מתנ"ס מגדים בשיתוף תמי זוזל האחראית על פרויקט זיכרון בסלון בכרמיאל ותושבים נוספים מזמינים אתכם לפתוח את סלון ביתכם לערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה ולהשתתף בערב זיכרון מיוחד בסלון הבית עם "עדות", שיחה אינטימית, פעילות אומנותית ודיון פתוח ומשמעותי בין המשתתפים.

מתנ"ס מגדים אשר שותף לפרויקט יארח גם הוא במתנ"ס ערב זיכרון בסלון.

הצוות ישמח להדריך, ללוות, להכווין ולחבר לאיש/ת עדות במידת הצורך.

לפרטים נוספים אודות האפשרות לארח, להתארח או לתת עדות – אתר זיכרון בסלון: www.zikaronbasalon.com. מייל: karmiel.basalon@gmail.com טלפון: מתנ"ס מגדים – 04-9580555, תמי זוזל – 053-3409659, אריה שחר – 054-6626928.

 

 

 "אל המקורות" – מופע להקות המחול הייצוגיות "כרמי מחול"

 

 

במוצ"ש התקיים בהיכל התרבות מופע הפרימיירה - "אל המקורות" של להקות המחול הייצוגיות "כרמי מחול", מופע חדשני אשר הביא את המקורות היהודיים לקדמת הבמה תוך שילוב ריקודים סוחפים ועיבודי מוזיקה ייחודיים.

140 רקדנים, 20 ריקודים שונים ומאות תושבים אשר הגיעו לצפות במופע שארך כשעתיים.

לאורך המופע קמו לתחייה סיפורי התנ"ך הגדולים במופע מחול ססגוני, מרהיב וסוחף מלווים בשירים ומוזיקה בעיבודים עכשוויים בהשראת המקורות.

טרם תחילת המופע בירך ראש העיר, עדי אלדר את הלהקות, הצוות המקצועי וכל השותפים בעשייה המבורכת והחשובה לעיר ולתרבותה.

המופע נפתח בסיפור בראשית והמשיך בסדר הכרונולוגי של סיפורי התנ"ך ביניהם – קין והבל, תיבת נח, חלום יעקב, הסנה הבוער, מגדל בבל, יציאת מצרים ועוד.

הקהל לא נשאר אדיש למופע אשר שילב גם עזרים טכנולוגיים מרהיבים, קליפים קצרים ולווה בקטעי קול המספרים את סיפורי התנ"ך בצורה מעניינת וסוחפת.

בתום המופע, בירכה שולה כהן, סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת רשת המתנ"סים כרמיאל והודתה לכל העוסקים במלאכה, לרקדנים ולצוות המקצועי על תרומתם האדירה להצלחת המופע.

רשת המתנ"סים כרמיאל מברכת על הצלחתו של המופע ומודה לרקדנים על עבודתם הקשה ולצוות המקצועי: עדן דריי אלנקווה מנהלת הלהקות, דורון גואטה מנהל אומנותי ולצוות רעות בכר, דיתי תור, נטלי בר, אבירן קוצ'רו ואורן טישלר.

 

להקות המחול הייצוגיות "כרמי מחול" נוסדו לראשונה בשנת 1982 ע"י עיריית כרמיאל ומופעלות על ידי רשת המתנ"סים כרמיאל. כיום רוקדים כ-150 רקדנים המתחלקים לשש קבוצות גיל. משכנן של הלהקות הינו מתנ"ס גבעת רם, בו מתקיימת הפעילות השוטפת של השיעורים והחזרות וממנו יוצאות הלהקות להופעות ברחבי הארץ ובחו"ל.

הלהקות מייצגות את העיר באירועים ובפסטיבלים בארץ ובעולם ומושם דגש על מחול מגוון וחינוך לערכים של חברות ואהבת מולדת.

 

  • החברה למתנ”סים
  • מתנסנט